Birlikte daha iyisi için...
Toprak Gümrük.

info@toprakgumruk.com

0212 603 31 86

Yenibosna Merkez Mah. Ladin Sok. Terziler Sitesi Kat:6 No:20/612

Bahçelievler / İSTANBUL

braedcrumb image

Hakkımızda

TOPRAK GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LİMİTED ŞİRKETİ

Dış ticaretin en kritik aşamasında hizmet verdiğimizin bilinciyle kendimizi açık, kurumsal, şeffaf, dürüst, kolay ve her zaman ulaşılabilir, şirketinizi ve şirket menfaatlerinizi kendi şirketimiz gibi gören dış ticaret partneriniz olarak tanımlıyoruz. Teknik altyapısını günün koşullarına göre sürekli geliştirip, müşterilerine her zaman daha kaliteli hizmet anlayışı ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Gümrük Müşavirliği mesleğinin gerektirdiği mevzuat bilgisine sahip uzman kadromuz ile yasal düzenlemelerde meydana gelen günlük değişiklikleri müşterilerimiz adına sürekli takip ederek ve uygulayarak, eşyanızın sadece ithalat veya ihracat işleminden ibaret olmadığı bilinci ile en doğru ve en iyi hizmetleri sunmanın sorumluluğunu taşımaktayız.

braedcrumb image

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda bizden talep ettikleri hizmetleri kendilerine en hızlı ve güvenilir şekilde sunmak ve Toprak Gümrük Müşavarliği olarak sahip olduğumuz prensiplerin ışığında müşterilerimize sürdürülebilirlik çerçevesinde verimlilik sunmak.

braedcrumb image

Misyonumuz

Uzman ve deneyimli kadromuzla çevreye saygılı, duyarlı, müşterilerimizin bütün işlemlerini en gelişmiş teknolojiyi kullanarak kanuni hak ve menfaatlerini daima koruyarak hiçbir gecikme cezai durum ve infiale düşürmeden minimum sürede sonuçlandırmaktır.

braedcrumb image

Değerlerimiz

Kanunlara ve İlgili Mevzuatlara uymak

Müşteri odaklı Hızlı Güvenilir hizmet ve çözümler üretmek

Şeffaf, Açık ve  ulaşılabilir olmak

Bilgi ve teknolojinin önemini bilip kendimizi sürekli yenilemek

Ülkemizde ve dünyadaki yenilik ve değişiklikleri takip edip Müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve diğer çözüm ortaklarımızı  sürekli dinlemek

ihtiyaç ve Beklentileri doğru tespit edip kalıcı çözümler sunmak

braedcrumb image

İnsan Kaynakları

Gümrük
Gümrük
Gümrük